Şirketinizin Ses ve Görüntü Kalitesini Yükseltin!

  • Kapsam Belirleme ve Planlama
  • İçerik Oluşturma 
  • İçerik Yayınlama
  • Sonuçların Ölçümlenmesi
Anasayfa : Podcast Yönetimi
 
Kurumsal Podcast Yönetimi

Hızla gelişen podcasting teknolojisini şirketlerin içerik oluşturma, yayınlama ve yönetimi alanında etkin bir şekilde kullanmalarını sağlamak üzere sunduğumuz hizmetlerden oluşan iş alanımızdır.

İsmini "iPod" ve "Broadcast" kelimelerinin birleşiminden alan "Podcasting"; ses,görüntü ve yazı içeren yayınların internet üzerinden kişisel bilgisayarlara, cep telefonu, MP3 çalar ve iPod gibi taşınabilir cihazlara yüklenmesidir.

Görsel ve işitsel içerik, abonelik sistemi doğrultusunda aboneye iletilir. Aboneliğini bir kere aktif hale getiren ve profilini tanımlayan kullanıcının  bilgisayarına, takip etmek istediği podcastler otomatik ve periyodik olarak yollanır.

Kullanıcı, bu podcastleri bilgisayarından taşınabilir medya cihazına yükleyerek (MP3 çalar, iPod vb.) dilediği zaman, dilediği yerde dinleyebilir/seyredebilir.

Taurus Group Consulting'in, Kurumsal Podcast Yönetimi için hazırladığı metodolojisi Planlama, İçerik Oluşturma, İçerik Yayınlama ve Ölçümleme aşamalarından oluşur.

Taurus Group Consulting'in çeşitli kurumlar için hazırlamış olduğu Kurumsal Podcast örneklerinin yeraldığı web sayfamıza ulaşabilmek için lütfen linke tıklayınız. (www.tagcasting.tv


İLGİLİ LİNKLER
Podcast Nedir?

Dünyada Podcast

Basında Podcasting

Sık Sorulan Sorular

DOWNLOAD
iTunes

Anasayfa | Kariyer | İletişim Arama  
 
© Copyright 2007 Taurus Group Consulting